Surfcamp Montalivet

Surf & Family 2026

What's up this summer? Lees alles over onze surfvakanties voor families!

We mogen weer! 🤩

Bij Ripstar hebben we niet stilgezeten: vol herinneringen van een fantastische surfzomer 2025, kruipen we weer rond de vergadertafel en zijn we al wekenlang in de weer om de Surf & Family reizen ook volgend jaar weer door te laten gaan. Aandachtig lazen we jullie enquêtes, werden de Franse en Amelandse campingeigenaren weer opgebeld en hebben we ons opbouwteam alvast laten weten dat ze ook deze lente weer surfparadijzen mogen bouwen!

Kortom: wij missen het al en we hopen jullie ook. Ben je benieuwd wat je dit jaar kunt verwachten op jullie favoriete gezinsvakantie? Lees dan snel verder!

Voordelen van vroeg boeken

Wisten jullie dat vroeg boeken niet alleen goed is voor de voorpret maar ook flink wat voordelen heeft? Wie er vroeg bij is, boek namelijk het slimste. Als allereerste boek je met vroegboekkorting en bespaar je tot wel €150 euro op een lodge of €100 euro op een staanplaats. Zo houden jullie geld over voor een extra ijsje, souvenir of uitje! De vroegboekkorting is geldig tot en met 1 december, dus wacht niet te lang!

Nog een voordeel is dat jij altijd verzekerd bent van jouw ideale week en locatie. De populairste weken en locaties zitten vaak sneller vol, door vroeg te boeken is er geen teleurstelling en kunnen jullie surfen op jullie favoriete surfspot. Door nu jullie surfvakantie met het gezin te boeken is er rust en flink wat voorpret! Want zeg nou zelf, het leven is toch veel leuker met een surfvakantie op de planning!

Nieuw nieuw nieuw!

Ook dit seizoen zijn we weer te vinden op onze 3 toplocaties! Jullie feedback heeft ons enorm geholpen, dus wij zijn bezig om alles nog beter te maken en dat betekent heel wat leuks om naar uit te kijken!

Meer ruimte, meer vreugde! 

We breiden dit seizoen uit met extra staanplaatsen in Montalivet en Biscarosse! Of jullie nu met de tent, caravan of camper komen, er is genoeg plek voor jullie surfvakantie! Er is ook iets nieuws in Montalivet, ook camperbusjes zijn van harte welkom! Deze kun je apart reserveren op de boekingspagina!

Nieuwe wijntour

In Montalivet introduceren we nog iets nieuws: de wijntour bij Château Hourtin-Ducasse! Proost samen aan een idyllische tafel tussen de Franse druivenvelden met een glas lokale wijn in je hand!

Nieuw! De Mini Rippies Club

Ouders opgelet: vanaf dit seizoen is er de Mini Rippies Club. Ons nieuwe oppasconcept voor de kleine smurfen! Vijf dagen per week passen wij met liefde op jullie kids in blokken van 4 uur. De tijden worden automatisch aangepast aan jouw surflessen, dus je hoeft zelf niet eens te puzzelen. Zo kunnen jullie even zorgeloos genieten van een surfles, strandwandeling of gewoon even een momentje voor jullie zelf. En geloof ons, de kleintjes hebben het minstens zo leuk, met spelletjes op het strand, knutselen, schatzoeken en waterpret met ons oppasteam.

Zo, dat was het weer! We hopen jullie deze zomer weer allemaal te zien. Wij hebben er zin in!

 

Over Montalivet

Zon, zee, surf en sfeer! Dat is Montalivet, dit zonnige dorpje aan de Atlantische kust is de plek voor een relaxte vakantie vol actie en ontspanning. Tussen het brede strand en het levendige centrum liggen onze twee Surf en Family Surfcamps Montalivet Oost en West. Twee gezellige camps op loopafstand van het perfecte surfstrand, leuke marktjes en gezellige restaurants.

Over Biscarosse

Wordt volledig ontzorgd tijdens onze Family & Surfcamp in Biscarosse! Op onze glamping onder de naaldenbomen beleef je een ontspannen en actieve vaknatie met het hele gezin. Met surflessen, Yogasessies, een gezellige activiteiten programma en het strand op loopafstand, is er elke dag iets te beleven, voor jong en oud! Ook nieuw in Biscarrosse: vanaf volgende zomer kan je ontspannen aanschuiven bij ons uitgebreid ontbijtbuffet én 3-gangendiner! 

Jullie verblijven op een grote luxecamping met zwembad en speelterrein: ideale plek om tot rust te komen na een dag vol surfen! Jullie leren overdag het surfen op de beste golven van Frankrijk.

Over Ameland

Wil je op surfvakantie met het gezin zonder te ver te hoeven reizen? Dat kan zeker! Wij hebben namelijk ons Surf  & Family Camp op Ameland! Jullie vinden het camp net achter de duinen, midden in de natuur. Overdag leer je surfen of kitesurfen en ‘s avonds schuif je aan voor een heerlijk 3-gangen diner en geniet je van de rust en het buitenleven. Gewoon geweldige surfvibes op eigen Nederlandse bodem!